100% Jojobový olej 30ml 7,90 € 21%

100% Jojobový olej 30ml

Rating

5/5 (18x)

Jojobový olej je veľmi vhodný pre mastnú pleť, pretože sa ľahko nanáša, rýchlo sa vstrebáva a nespôsobuje mastnotu. Zanecháva príjemný pocit a udržuje vlhkosť v pokožke. Read more

In stock (5 pcs)

Estimated delivery date: Monday 27.5.2024

7,90 € incl. VAT

6,24 €

5,20 € excl. VAT

EAN: 3800039500222

Producer: Eterika

Do you need help?

Description

100% bio oleje

Zloženie: Olej zo semien Simmondsia chinensis

Jojobový olej sa používa ako základný olej na masáž pokožky tváre a tela, veľmi dobre sa vstrebáva do pokožky a tým zlepšuje krvný a lymfatický obeh, vyživuje a regeneruje.

Podporuje syntézu kožného kolagénu. Jojobový olej obsahuje estery nenasýtených mastných kyselín a kyselinu myristovú (protizápalový účinok).

Jojóbový olej patrí k najcennejším prírodným olejom. Je vhodný na akýkoľvek typ pokožky. Udržiava prirodzenú vlhkosť pokožky, pravidelným používaním sa citlivá, suchá a podráždená koža stáva opäť odolnou.

Obsahuje vyvážený pomer ošetrujúcich látok s hojivými schopnosťami. Má prirodzený ochranný UV-filter 3 až 4.

Pár kvapiek jojobového oleja vmasírovaných do vlhkých vlasov im dodá hebkosť, jemnosť a navráti prirodzený lesk. Olej je vhodný aj ako „nočná starostlivosť" pre mastnú pleť.

100% prírodné esenciálne oleje

  • pridajte esenciálne oleje a vytvorte účinnú zmes pre starostlivosť o pleť, vlasy a telo

Anýzový olej / Borievkový olej / Borovicový olej / Bobkový list olej / Cédrové drevo olej / Citrónový olej / Citronella olej / Eukalyptusový olej / Grapefruitový olej /Levanduľový olej / Mandarínkový olej / Muškátový orech olej / Oregánový olej / Pomarančový olej / Rozmarínový olej / Škoricový olej / Tea tree olej / Zázvorový olej

Additional information

Category: 100% natural oils
Druh: 100% prírodné oleje
Determination: hair, skin, body, vonkajšie použitie
Volume: 30ml
Packaging: glass, box, sprej
Method of production: cold pressing
Country of origin: Bulgaria
The use

Jojobový olej sa nanáša šetrne na umytú a vysušenú pokožku – na tvár a krk, vyhýbame sa oblasti hrtana. Jemne sa vmasíruje v smere od dekoltu k tvári pozdĺž hlavných masážnych línií naťahovacími, krúživými, alebo špirálovými pohybmi – v každej oblasti minimálne 2-3 minúty.

Jojobový olej na vlasy

Na výživu mastných vlasov pripravte masku z 2 polievkových lyžíc jojóbového oleja, 1 žĺtok a šťavu z polovice citróna, pridajte 1 ampulku vitamínu A. Vlasy sa obviažu plastovou čiapkou a uterákom. Po 2 hodinách si vlasy umyte ako obvykle vhodným šampónom.

Warranty

Dátum spotreby: 15/08/2025

Discussion 0

No comments

New comment

Rating 0

Product rating

5/5

Add

No comments

100% Jojobový olej 30ml
100% Jojobový olej 30ml

6,24 €

5,20 € excl. VAT

New product question

Captcha

i

New comment

Captcha

i

Login

Forgotten password

Privacy preferences
We use cookies to enhance your visit of this website, analyze its performance and collect data about its usage. We may use third-party tools and services to do so and collected data may get transmitted to partners in the EU, USA or other countries. By clicking on 'Accept all cookies' you declare your consent with this processing. You may find detailed information or adjust your preferences below.

Privacy declaration

Show details
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Login

Forgotten password

Product has been added to the cart
Continue shopping Order