100% prírodný esenciálny olej Aníz 10ml

SALE

6,90 € 30%

100% prírodný esenciálny olej Aníz 10ml

Rating

5/5 (30x)

Anízový olej je 100% čistý, prírodný, autentický esenciálny olej, ktorý pôsobí relaxačne, odstraňuje únavu a zlepšuje spánok. Read more

In stock (7 pcs)

Estimated delivery date: Tuesday 18.6.2024

6,90 € incl. VAT

4,83 €

4,03 € excl. VAT

EAN: 3800039501205

Producer: Eterika

Do you need help?

Description

esenciálne oleje

100% anízový esenciálny olej pomáha zmierniť kašeľ a pomáha pri vykašliavaní. Zlepšuje laktáciu, trávenie a stimuluje uvoľňovanie plynov. Pokožku napína a dodáva jej žiarivý vzhľad.

 • Vôňa: príjemná, sladká
 • Časti použité pri výrobe esenciálneho oleja: zrelé plody a semená
 • Skladovanie: Pri teplote 7 až 25°C, pevne uzavreté, mimo dosahu priameho slnečného svetla. Uchovávajte mimo dosahu detí.
 • Upozornenie: Esenciálne oleje sú vysoko koncentrované, pozor na nadmerné používanie! Uchovávajte mimo dosahu detí. Nepoužívajte neriedený olej priamo na pokožku. Pri aplikácii zabráňte kontaktu s očami. Pred použitím vyskúšajte olej na malom kúsku pokožky.
 • Spôsob aplikácie: vonkajšie použitie

100% prírodné oleje

 • pridajte esenciálne oleje a vytvorte zmes, ktorú použite pri starostlivosti o pleť, vlasy a telo

Avokádový olej / Arganový olej / Hroznový olej / Konopný olej / Jojóbový olej / Mandľový olej s vitamínmi / Marhuľový olej / Olej z pšeničných klíčkov

Additional information

Category: 100% essential oils
Composition ( INCI ): 100% Pimpinella anisum oil
Druh: 100% esenciálne oleje
Determination: vonkajšie použitie
Symptómy: Kŕče, Mentálne vyčerpanie, Prechladnutie, Trávenie, Únava
Volume: 10ml
Packaging: glass, box
Country of origin: Bulgaria
The use

Spôsoby použitia 100% anízového esenciálneho oleja

 • Arómalampa: 3-5 kvapiek anízovej silice pridaných do arómalampy pôsobí relaxačne, odstraňuje únavu, bolesti hlavy a zlepšuje spánok.
 • Inhalácia: 2-3 kvapky anízovej silice sa pridajú do litra vriacej vody, výpary sa inhalujú 5-10 minút, maximálne dvakrát denne. Priaznivo pôsobí pri bronchitíde, laryngitíde, angíne, kašli a ochoreniach tráviaceho traktu.
 • Kúpeľ: Do vody sa pridá 7-10 kvapiek anízovej silice na emulgátore (sóda, soľ), telo sa ponorí na 10 minút, bez ponorenia hlavy a krku. Anízový kúpeľ má upokojujúci účinok.
 • Masáž: 15 kvapiek anízového esenciálneho oleja sa zmieša s 55 ml základovým olejom (mandľový, pšeničné klíčky, marhuľové jadrá, hroznové jadierka, jojobový, makadamový atď.) Masáž s anízovým esenciálnym olejom zvyšuje prekrvenie pokožky, má tonizujúci a protizápalový účinok. Masáže prsníkov sú skvelou starostlivosťou o poprsie, napínajú, nadvihujú prsia a robia pokožku hodvábne jemnou. Na zmiernenie koliky a podporu plynatosti sa odporúčajú masáže brucha.
 • Pleťová maska: na zvlhčenie suchej a starnúcej pokožky 1 polievková lyžica jogurt, 1 p.l. mandľový olej, 1 p.l. med a 4 kvapky anízového esenciálneho oleja.
 • Ostatné: pri zápale ďasien a zápachu z úst sa odporúča potierať ďasná a zuby anízovým olejom alebo nakvapkať 1 kvapku anízovej silice na zubnú pastu.
Warranty

Dátum spotreby: 15/11/2024

Discussion 0

No comments

New comment

Rating 0

Product rating

5/5

Add

No comments

100% prírodný esenciálny olej Aníz 10ml
100% prírodný esenciálny olej Aníz 10ml

4,83 €

4,03 € excl. VAT

New product question

Captcha

i

New comment

Captcha

i

Login

Forgotten password

Privacy preferences
We use cookies to enhance your visit of this website, analyze its performance and collect data about its usage. We may use third-party tools and services to do so and collected data may get transmitted to partners in the EU, USA or other countries. By clicking on 'Accept all cookies' you declare your consent with this processing. You may find detailed information or adjust your preferences below.

Privacy declaration

Show details
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Login

Forgotten password

Product has been added to the cart
Continue shopping Order