100% prírodný esenciálny olej Bergamot 10ml

100% prírodný esenciálny olej Bergamot 10ml

Rating

4.84/5 (25x)

Bergamotový éterický olej je 100% prírodný, autentický esenciálny olej, ktorý znižuje stres, úzkosť a je ideálny pri starostlivosti o mastnú pleť so sklonom k ​​akné. Zabraňuje poteniu a dezodoruje. Read more

Sold Out

7,30 €

6,08 € excl. VAT

EAN: 3800039500451

Producer: Eterika

Do you need help?

Description

esenciálne oleje

100% organický esenciálny olej Bergamot ukľudňuje a zlepšuje náladu. Čistá a svieža vôňa tohto esenciálneho oleja prináša pocit úľavy a spokojnosti. Bergamot je výnikajúci na zvýšenie koncentrácie a pozornosti.

 • Vôňa: svieža, sladká, tenká, tajomná
 • Časti použité pri výrobe esenciálneho oleja: kôra ovocia, kvety,
 • O rastline: Bergamot (Citrus bergamia) je listnatý strom dorastajúci do výšky 12 metrov. Prirodzeným prostredím tejto rastliny je oblasť Stredozemného mora, kde sa používa najmä na dochucovanie jedál.
 • Skladovanie: Pri teplote 7 až 25°C, pevne uzavreté, mimo dosahu priameho slnečného svetla. Uchovávajte mimo dosahu detí.
 • Upozornenie: Esenciálne oleje sú vysoko koncentrované, pozor na nadmerné používanie! Uchovávajte mimo dosahu detí. Nepoužívajte neriedený olej priamo na pokožku. Pri aplikácii zabráňte kontaktu s očami. Pred použitím vyskúšajte olej na malom kúsku pokožky.
 • Spôsob aplikácie: vonkajšie použitie
 • Vhodný pri: akné, infekciách, horúčkach, problémoch s trávením, zápale močového mechúra, nespavossti, herpese, depresii, strese, úzkosti, strachu,

100% prírodné oleje

 • pridajte esenciálne oleje a vytvorte zmes, ktorú použite pri starostlivosti o pleť, vlasy a telo

Avokádový olej / Arganový olej / Hroznový olej / Konopný olej / Jojóbový olej / Mandľový olej s vitamínmi / Marhuľový olej / Olej z pšeničných klíčkov

Additional information

Category: 100% essential oils
Composition ( INCI ): 100% Citrus aurantium bergamia oil
Druh: 100% esenciálne oleje
Determination: vonkajšie použitie
Volume: 10ml
Packaging: glass, box
Country of origin: Bulgaria
The use
 • Aromatizácia vzduchu, čistenie, upokojenie, dezodorácia – 5 k. bergamot a 2 k. citrón, alebo 3 k. bergamot a mäta; alebo 2 k. citrón a bergamot s 1 k. ylang-ylang a ruža.
 • Masáž: s tonizujúcim účinkom 10 ml mandľového oleja 3 k. pomaranč a 2 lyžice. bergamot. Na podráždenie pokožky – masážna zmes 10 ml mandlí, 2 polievkové lyžice. šalvia, 2 k. levanduľa a 1 k. bergamot alebo masážna zmes 10 ml mandlí, 2 k. bergamot, 2 k. levanduľa a 1 polievková lyžica rumanček.
 • Kúpeľ: pri psychickej únave, nervovom vypätí: 1 k. bazalka, 2 k. bergamot, 4 k. levanduľa, 3 k. oranžová, 1 k. ylang-ylang alebo 9 k. oranžová, 6 k. bergamot – má tonizujúci účinok.
 • Pleťová maska: na akné – v 10 ml mandlí: 2 k. borievka, 1 k. citrón, 1 polievková lyžica. bergamot alebo 30 ml mandľového oleja, 10 k. levanduľa, 7 k. čajový krík, 2 k. bergamot, 1 k. pelargónie. Aplikovaný v pleťovej maske má bieliaci účinok a sťahuje póry – 30 ml mandľového oleja (krému) 2 k. bergamot.
 • Ostatné: pri bolesti zubov – 2 k večer. na zubnú pastu.
Warranty

Dátum spotreby: 15/07/2025

Discussion 0

No comments

New comment

Rating 0

Product rating

4.84/5

Add

No comments

New product question

Captcha

i

New comment

Captcha

i

Login

Forgotten password

Privacy preferences

We use cookies to improve your visit to this website, analyze its performance and collect data about its use. We may use third-party tools and services for this purpose, and collected data may be transferred to partners in the EU, US or other countries.

By clicking on "Accept all cookies" you express your consent to this processing. You can find detailed information or edit your preferences below.

Privacy declaration

Show details
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Login

Forgotten password

Product has been added to the cart
Continue shopping Order