100% prírodný esenciálny olej Pepermint 10ml

100% prírodný esenciálny olej Pepermint 10ml

Rating

5/5 (14x)

Peppermintový olej je 100% prírodný, autentický esenciálny olej, ktorý odstraňuje únavu, napätie, pôsobí povzbudzujúco a tonizujúco. Je užitočný pri tráviacich problémoch, bolestiach žalúdka, nevoľnosti a zvracaní. Read more

In stock (5 pcs)

Estimated delivery date: Tuesday 18.6.2024

6,90 €

5,75 € excl. VAT

EAN: 3800039500284

Producer: Eterika

Do you need help?

Description

esenciálne oleje

Peppermint 100% esenciálny olej je považovaný za jeden z najvšestrannejších olejov. Jeho utišujúca mentolová vôňa pomáha pri sústredení a uvoľňuje upchaté dýchacie cesty.

Mätový olej pomáha pri trávení, nadúvaní a kŕčoch. Tento olej takisto ničí baktérie, upokojuje pokožku a uvoľňuje svalstvo. Pri kozmetickom použití uzatvára póry na pokožke čím zabraňuje ich nasledovnému upchávaniu.

Tradične sa mätový olej používa spolu s kokosovým olejom na regeneráciu pokožky spálenej od slnka. Po pridaní do vlasového šampónu pôsobí proti lupinám.

Vďaka svojej výnimočnej vôni a chuti je 100% peppermintový esenciálny olej rozšírený v kozmetike, zdravotníctve a gastronómii.

  • Vôňa: svieža, ľahká a chladivá
  • Časti použité pri výrobe esenciálneho oleja: listy
  • O rastline: Mäta pieporná (Mentha piperita) je vytrvalá bylina s vysoko aromatickými listami a ružovkastými kvetmi. Táto rastlina bola používaná už v tradičnej čínskej a japonskej medicíne. Sušené mätové listy sa našli aj v pyramídových hrobkách v starom Egypte.
  • Skladovanie: Pri teplote 7 až 25°C, pevne uzavreté, mimo dosahu priameho slnečného svetla. Uchovávajte mimo dosahu detí.
  • Upozornenie: Esenciálne oleje sú vysoko koncentrované, pozor na nadmerné používanie! Uchovávajte mimo dosahu detí. Nepoužívajte neriedený olej priamo na pokožku. Pri aplikácii zabráňte kontaktu s očami. Pred použitím vyskúšajte olej na malom kúsku pokožky.
  • Spôsob aplikácie: vonkajšie použitie
  • Vhodný pri: Bolesť hlavy, migréna, problémy s trávením, nevoľnosť, nadúvanie, syndróm dráždivého čreva, zápal dutín, bolesť svalov, menštruačné kŕče, svalové kŕče, zápal sedacieho nervu, vyvrtnutia, reumatizmus, vyrážky, akné, mentálne vyčerpanie, napätie, fyzické vyčerpanie,

100% prírodné oleje

  • pridajte esenciálne oleje a vytvorte zmes, ktorú použite pri starostlivosti o pleť, vlasy a telo

Avokádový olej / Arganový olej / Hroznový olej / Konopný olej / Jojóbový olej / Mandľový olej s vitamínmi / Marhuľový olej / Olej z pšeničných klíčkov

Additional information

Category: 100% essential oils
Composition ( INCI ): 100% Mentha arvensis oil
Druh: 100% esenciálne oleje
Determination: vonkajšie použitie
Volume: 10ml
Packaging: glass, box
Country of origin: Bulgaria
Warranty

Dátum spotreby: 15/01/2025

Discussion 0

No comments

New comment

Rating 0

Product rating

5/5

Add

No comments

100% prírodný esenciálny olej Pepermint 10ml
100% prírodný esenciálny olej Pepermint 10ml

6,90 €

5,75 € excl. VAT

New product question

Captcha

i

New comment

Captcha

i

Login

Forgotten password

Privacy preferences
We use cookies to enhance your visit of this website, analyze its performance and collect data about its usage. We may use third-party tools and services to do so and collected data may get transmitted to partners in the EU, USA or other countries. By clicking on 'Accept all cookies' you declare your consent with this processing. You may find detailed information or adjust your preferences below.

Privacy declaration

Show details
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Login

Forgotten password

Product has been added to the cart
Continue shopping Order