100% Macadamia olej 30ml

100% Macadamia olej 30ml

Rating

5/5 (10x)

100% Makadamiový olej vďaka obsahu mastných kyselín a vitamínov A, E a F chráni pokožku. Ľahko a rýchlo sa vstrebáva, zjemňuje a hydratuje pokožku. Pôsobí regeneračne, reguluje vylučovanie tukov. Read more

In stock (4 pcs)

Estimated delivery date: Tuesday 18.6.2024

7,90 €

6,58 € excl. VAT

EAN: 3800039500758

Producer: Eterika

Do you need help?

Description

100% bio oleje

Suroviny použité pri výrobe oleja: plody makadámiového orecha

Makadamiový olej vďaka obsahu mastných kyselín a vitamínov A, E a F chráni pokožku. Ľahko a rýchlo sa vstrebáva, zjemňuje a hydratuje pokožku. Pôsobí regeneračne a reguluje vylučovanie tukov.

Pôsobenie 100% makadámiového oleja:

Vysoký obsah kyseliny palmitolejovej je faktorom, prečo sa olej odporúča na výživu a tonizáciu starnúcej pokožky. Je široko používaný vo vlasových maskách vďaka bohatému obsahu bielkovín, vitamínu E a ľahkému vstrebávaniu do vlasových korienkov.

Ideálna prísada do pleťových vôd, krémov, masážnych olejov a kúpeľových olejov. Ovplyvňuje metabolické a fyziologické procesy v tele a je jedným z najlepších základových olejov v aromaterapii.

100% prírodné esenciálne oleje

  • pridajte esenciálne oleje a vytvorte účinnú zmes pre starostlivosť o pleť, vlasy a telo

Anýzový olej / Borievkový olej / Borovicový olej / Bobkový list olej / Cédrové drevo olej / Citrónový olej / Citronella olej / Eukalyptusový olej / Grapefruitový olej /Levanduľový olej / Mandarínkový olej / Muškátový orech olej / Oregánový olej / Pomarančový olej / Rozmarínový olej / Škoricový olej / Tea tree olej / Zázvorový olej

Additional information

Category: 100% natural oils
Composition ( INCI ): 100% Macadamia ternifolia seed oil
Druh: 100% prírodné oleje
Determination: hair, skin, body, vonkajšie použitie
Volume: 30ml
Packaging: glass, box, sprej
Country of origin: Bulgaria
The use
  • Prísada do vlasových masiek: Do vlasovej masky podľa vlastného výberu pridajte 1 polievkovú lyžicu makadamiového oleja. Masážnymi pohybmi sa zmes vtiera do korienkov vlasov. Potom sa rozotrie po celej dĺžke vlasov. Nasaďte si plastový klobúk a uterák na 2 hodiny. Vlasy sa umyjú teplou vodou a vhodným šampónom. Pre lepší efekt sa maska ​​vyrába raz týždenne.
  • Masáž: Do 50 ml makadamiového oleja sa pridá 5 kvapiek zodpovedajúceho esenciálneho oleja pre preferovanú masáž-relaxačný, analgetický, tonický atď.
  • Pleťová maska: 10 ml makadamiového oleja sa zmieša s 1 lyžičkou. smotany a 1 žĺtka, naneste na tvár po dobu 10 minút, potom dôkladne opláchnite vlažnou vodou.
Warranty

Dátum spotreby: 15/08/2025

Discussion 0

No comments

New comment

Rating 0

Product rating

5/5

Add

No comments

100% Macadamia olej 30ml
100% Macadamia olej 30ml

7,90 €

6,58 € excl. VAT

New product question

Captcha

i

New comment

Captcha

i

Login

Forgotten password

Privacy preferences
We use cookies to enhance your visit of this website, analyze its performance and collect data about its usage. We may use third-party tools and services to do so and collected data may get transmitted to partners in the EU, USA or other countries. By clicking on 'Accept all cookies' you declare your consent with this processing. You may find detailed information or adjust your preferences below.

Privacy declaration

Show details
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Login

Forgotten password

Product has been added to the cart
Continue shopping Order